90'lara Yolculuk: Gucci Noel Partisi
Tasarım

90'lara Yolculuk: Gucci Noel Partisi

sanatperver Admin
sanatperver Admin

Tüm dünya bu sene partilerden bir hayli uzak kaldı. Noel zamanında düzenlenen kalabalık partilere atıfta bulunan Gucci, çözümü geçmişe yolculukta bulmuş. Gucci Noel partisi temalı reklam filmi ile yine ses getireceğe benziyor.

80 ve 90’lı Yılların Bir Karışımı: Gucci Noel Partisi

Yeni reklam kampanyasında 90’lı yıllardaki ofislerin kurumsal yapısını yeniden tasarlayan Gucci, “Gucci Gift Giving Collection” adı verilen kıyafet koleksiyonu geçmişe atıfta bulunan yaratıcı tasarımlara sahip.

“Gucci Gift Giving Collection” kampanyası, 80’lerin ideal retro çizgilerini 90’ların başındaki Noel zamanında düzenlenen ofis partileri ile birleştirilmiş. Fotoğrafçı Mark Peckmezian, yönetmen Akinola Davies Jr ve Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele tarafından çekilen reklam filminde, iş gününün bitmesini sabırsızlıkla bekleyen bir dizi eklektik karakter yer alıyor.

Atkıların, aksesuarların, ceketlerin ve ayakkabıların yer aldığı bu ofis partisinde rengarenk tasarımlar ön plana çıkmış. Özellikle mankenlerin taktığı büyük gözlükler 2020-2021 yıllarında oldukça popüler olacağa benziyor.

Gucci Noel Partisi Kampanyası Ayrıca Bir Oyuna da İlham Oldu

Yeni kampanyayı daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Gucci; mobil uygulamasına da eğlenceli oyunlar ekledi. “Gucci Ace and Gucci Bee’’ adlarındaki mobil oyunlara 1970’lerin ve 1980’lerin atari salonlarında oynanan oyunlar ilham vermiş.

Videoyu izlemek için:

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Minimal Fantezi ile Tanışın: Madrid’deki Pembe Ev

Saat Mekaniği Bu Müzesinin İlham Perisi: Spiral Müze