Savage X Fenty, İlk Pride İç Giyim Koleksiyonunu Satışa Sundu
Tasarım

Savage X Fenty, İlk Pride İç Giyim Koleksiyonunu Satışa Sundu

sanatperver Admin
sanatperver Admin

Rihanna’nın kurduğu ve her sene satışları katlanarak artan Savage X Fenty'nin Onur Ayı için özel olarak üretilen ilk Pride koleksiyonu tanıtıldı. Quil Lemons tarafından yönetilen yeni kampanyada; Ahmad Kanu, Aya Brown, Dexter Mayfield, Eliseo Equihua, Gigi Goode, Jaslene Whiterose, Jazzmyne Robbins, Jazzelle Zanaughtti, MaryV Benoit, Noah Carlos, Rahquise Bowen, Yusef Williams ve Zachary Tye Richardson gibi isimler yer alıyor.

Koleksiyon, LGBTQIA+ topluluğuna selam çakan 25 yeni parçadan oluşuyor. Her zaman olduğu gibi Savage X Fenty’nin ürettiği iç giyim koleksiyonu XS ve 3XL gibi farklı beden yelpazesini de içeriyor. Savage X Fenty Pride koleksiyonun içerisinde sütyenler, pijamalar, külotlar gibi iç giyim eşyaları bulunuyor. Savage X Fenty Pride koleksiyonundaki parçalar 16 dolar 95 sentten başlıyor.

Şirket, Rihanna imzasını taşıyan Pride koleksiyonundan kar elde etmeye çalışmadıklarını; GLAAD, Audre Lorde Projesi, Karayip Eşitlik Projesi, INC., Trans Latin@ Coalitions ve Trans Sağlık Merkezi dahil olmak üzere çeşitli LGBTQ hayır kurumlarına bağışta bulunacağını da açıkladı.