Temmuz Ayında Yayınlanacak Netflix İçerikleri
Eğlence

Temmuz Ayında Yayınlanacak Netflix İçerikleri

sanatperver Admin
sanatperver Admin

Boş zamanlarımızın yoldaşı Netflix, birbirinden eğlenceli ve iddialı yapımlarla Temmuz ayında da adından söz ettirecek. Şimdiden bir sonraki ayı merak eden izleyiciler buna göre hazırlıklar yapmak ve sevdikleri yapımları kaçırmamanın yanı sıra yeni dizi ya da filmleri de inceleme fırsatı buluyor. Birçok kategorideki dizilerin yanı sıra filmler ve belgeseller de seyircilerin beğenisine sunulacak. Sizler için Netflix'te 2021 Temmuz ayında hangi dizi, film ve belgesellerin yayınlanacağına yer verdik. Detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

2021 Temmuz Ayında Yayınlanacak Yeni Netflix Dizileri ve Tarihleri

 • Atypical 4. Sezon (9 Temmuz)
 • Never Have I Ever 2. Sezon (15 Temmuz)
 • Sky Rojo 2. Sezon (23 Temmuz)
 • Explained: 3. Sezon (16 Temmuz)
 • Resident Evil: Infinite Darkness  (8 Temmuz)
 • Kâinatın Hâkimleri: Keşif 1. Kısım (23 Temmuz)
 • Outer Banks 2 (30 Temmuz)
 • My Unorthodox Life  (14 Temmuz)

2021 Temmuz Ayında Yayınlanacak Yeni Netflix Filmleri ve Tarihleri

 • Korku Sokağı Üçlemesi (2-9-16 Temmuz)
 • Geçen Yaz (9 Temmuz)
 • Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor (21 Temmuz)
 • Emekli Ajan (30 Temmuz)

Atypical 4. Sezon

Otizmli bir gencin hikayesini anlatan Atypical, son sezonu ile 9 Temmuz tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Never Have I Ever 2. Sezon (15 Temmuz)

Temmuz ayında yayınlanacak bir diğer yapım ise Never Have I Ever. 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkacak dizi ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor.

Sky Rojo 2. Sezon (23 Temmuz)

İlk sezonu büyük beğeni toplayan Sky Rojo’nun ikinci sezonu 23 Temmuz’da yayınlanacak. La Casa de Papel’in yaratıcılarının kaleminden çıkan dizi geçmişte yaşadığı sorunların izlerini hisseden 3 kadının hikayesini konu ediniyor.

Explained: 3. Sezon

8,1 IMDb puanına sahip olan Explained'ın yeni sezonu 16 Temmuz tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Resident Evil: Infinite Darkness (8 Temmuz)

Çok sayıda izleyici tarafından merak içerisinde beklenen animasyon dizisi Resident Evil: Infinite Darkness, 8 Temmuz tarihinde içerik kütüphanesine eklenecek. Aksiyon ve korku ögelerinin yer aldığı dizi, Claire Redfield ile Leon Scott Kennedy karakterlerini yeniden bir araya getirecek.

Korku Sokağı Üçlemesi (2-9-16 Temmuz)

Netflix ay boyunca farklı günlerde üç korku filmiyle karşımıza çıkacak. Üç ayrı film sırayla 2, 9 ve 16 Temmuz’da yayınlanacak.

Geçen Yaz

Netflix 9 Temmuz’da yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın oturduğu, başrollerinde Ece Çeşmioğlu ve Fatih Şahin’in yer aldığı yerli r romantik yaz filmi Geçen Yaz’ı izleyici ile buluşturacak.

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor (21 Temmuz)

21 Temmuz tarihinde yayınlanacak animasyon filmi Trol Avcıları, 3 Altında ve Büyücüler’in kahramanları, Dünya’yı ele geçirip ilk hâline döndürmek isteyen karanlık bir düşmanla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.

My Unorthodox Life (14 Temmuz)

My Unorthodox Life isimli yapım, 14 Temmuz tarihinde Netflix'in içerik kütüphanesine eklenecek.

Kâinatın Hâkimleri: Keşif 1. Kısım (23 Temmuz)

Baş Yapımcı Kevin Smith’in imzasıyla, 80’lerin efsanesi kaldığı yerden devam ediyor. Grayskull'ın gücü dünyaya geri dönüyor. Kâinatın Hâkimleri: Keşif 1. kısım, 23 Temmuz’da yayınlanacak.

Emekli Ajan (30 Temmuz)

Hükumeti tarafından görevden alınan esrarengiz bir gizli ajan, oğlu uluslararası bir terör örgütü tarafından pusuya düşürülünce Fransa'ya dönmek zorunda kalır. Jean-Claude Van Damme'ın başrolde yer aldığı Emekli Ajan'ı 30 Temmuz'dan itibaren Netflix'te izleyebilirsiniz.