Nisan Ayında Yayınlanacak Netflix İçerikleri
Eğlence Kültür ve Dahası

Nisan Ayında Yayınlanacak Netflix İçerikleri

sanatperver Admin
sanatperver Admin

Netflix dizi önerileri ve film önerileri saymakla bitmez; zaten kim akşamları Netflix izleyip keyfine bakmayı sevmez ki? Netflix Türkiye, nisan ayında yayınlayacakları yeni içerikleri duyurdu. Bu ay herkesin favorisi olacağa benzeyen yapımlar arasında Türk filmleri ve dizileri yer alıyor. Netflix Nisan 2021 takvimine baktığımızda aboneleri yine heyecanlı yapımlar bekliyor. Nisan ayında Netflix’de 3 adet orijinal Netflix filmi yer alıyor. Gelin bu ay Netflix’te yayınlanacak içeriklere beraber bakalım.

2021 Nisan Ayında Yayınlanacak Yeni Netflix Dizileri

  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)
  • Fatma (27 Nisan)

2021 Nisan Ayında Yayınlanacak Yeni Netflix Filmleri

  • Concrete Cowboy (2 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Yeni Netflix Orijinal Dizileri

Dijital yayın platformu netflix’te Nisan ayında yayınlanacak diziler ise şöyle:

The Serpent (2 Nisan)

Güneydoğu Asya'nın en azılı seri katillerinden olan Charles Sobhraj'ın hikayesini anlatan dizi, gerilim dolu bölümlere ev sahipliği yapacak. Daha çok batıdan gelen turistleri hedefine alan katil, tespit edilmiş olan 12'den fazla cinayeti sebebiyle mahkum olmuştu.

Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)

Netflix'in nisan ayında yayınlayacağı yeni dizilerden olan Snabba Cash: Kolay Para, bir iş kadını ile yolları kesişen bir suçlu ve sorunlu bir gencin maceralarını anlatıyor. Daha farklı yapımlardan hoşlanan izleyicilerin ilgisini çekecek dizi, 7 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak.

Gölge ve Kemik (23 Nisan)

Bizzat sanatperver’in adminin de heyecanla beklediği Gölge ve Kemik, Netflix’in bu sezonki iddialı yapımlarından birisi olacağa benziyor. Özellikle fantastik öğelerle bezeli yapımları izlemeyi seven aboneleri mutlu edecek Gölge ve Kemik, üçlü roman serisinden uyarlama. Alina Starkov isimli bir genç kadının ana karakter olduğu dizide yaşadığı dünyanın kaderini değiştirebilecek bir gücün varlığıyla savaşacak Alina’yı ve başından geçen maceraları anlatıyor.

Gölge ve Kemik: Netflix’in Yeni Fantastik Dizisi adlı içeriğimizi okuyarak dizi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fatma (27 Nisan)

Netflix'in Fatma dizisi ne zaman yayınlanacak diye merak edenler buraya! Netflix Türkiye'nin yaptığı açıklamaya göre Fatma dizisi 27 Nisan salı günü yayınlanacak. Dizinin konusu ise oldukça dikkat çekici; Netflix'in yeni Türk dizisi Fatma, diziye ismini veren Fatma isimli bir temizlik emekçisinin hayatına odaklanıyor. Esrarengiz bir şekilde kaybolan kocasını ararken bir cinayet işleyen Fatma, bir süre sonra hayatta kalmak için bir seri katile dönüşüyor. Ancak Fatma'nın bir temizlik işçisi olması, onun bu cinayetlerle ilişkilendirilmesini de bir hayli zorlaştırıyor. Burcu Biricik'in başrol olduğu dizi, nisan ayında yayınlanacak Netflix içerikleri arasında yer alıyor.

Yeni Netflix Orijinal Filmleri

Nisan ayında yayınlanacak orijinal Netflix filmleri ise şöyle:

Concrete Cowboy (2 Nisan)

2 Nisan'da yayınlanacak Concrete Cowbow isimli film, küçük bir çocuğun hikayesine odaklanıyor. Yaz tatilini geçirmek için Philadelphia'da bulunan babasının yanına giden çocuk, kendini bir grup kovboyun içinde bulacak ve hayatı değişecek.

Thunder Force (9 Nisan)

Biraz komedi biraz da fantastik yapımlara ilgi duyan seyircilere hitap eden Thunder Force, insanlara özel güçler kazandırabilen bir tedavi yönteminin mucidi ile bu tedavinin uygulandığı ilk kişinin maceralarına odaklanan bir yapım.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Yılmaz Erdoğan'ın en bilinen ve yıllarca kapalı gişe oynayan tiyatro oyunu Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? film formatında Netflix'e geliyor. Üstün zekalı bir kadın olan Gülseren, 4 rakamlı sayıları saniyeler içerisinde çarpabilmektedir. Bu yeteneği gelişirken yıllar içerisinde değişen Türkiye koşulları, bu üstün zekalı kadının hayatını etkilemeye başlıyor.